Coș gunoi din material plastic pentru materiale reciclabile, volum 90 l, antracit/capac culoare maro

Descriere
- coșuri de gunoi din plastic dur, rezistent la șocuri și intemperii
- recipient gri cu capac din plastic colorat conform materialului reciclabil colectat
- stabile și totuși ușoare, manipulare simplă (două roți)
- Întreţinere foarte simplă și curățare ușoară
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | maro ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| greutate | 3,5 kg |
| volum | 90 l |
| adâncime | 394 mm |
| înălțime | 783 mm |
| lățime | 583 mm |










