Set de 3 coșuri pentru sortarea deșeurilor SORTIBOX, volum 3x35 l, culoare antracit

Descriere
- construcții foarte simple și ușoare
- stivuibile, când sunt goale
- eticheta autocolanta pentru deseuri sortate
Dimensiunile unui recipient (l x a x h) 293x392x495 mm, volum 35 l
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | antracit ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| numărul de recipiente | 3 buc. |
| volum | 35 l |
| adâncime | 392 mm |
| înălțime | 495 mm |
| lățime | 293 mm |






