BigBox 1200 x 1000 x 790 mm, container lada mare din polietilenă cu tălpi, culoare galben

Descriere
BigBox din polietilenă tip euro containere cutii lăzi mari de transport (Bencuri plastic transport) în culorile roșu, verde, galben, gri și albastru sunt adecvate pentru depozitarea și transportul produselor ambalate și așezate liber (vrac).
- dimensiunile optimizate permit utilizarea la maxim a suprafeței de încărcare a mijloacelor de transport și spațiilor de depozitare
- transportoarele sunt realizate din HD-PE de inalta presiune (grosime 5 mm), rezistente la impact si conditii atmosferice
- nu este potrivit pentru depozitarea lichidelor
- potrivite pentru uz alimentar
- potrivit pentru depozitare în intervalul de temperatură -40° până la +70°C
- pereții și fundul euro-containerelor de transport sunt pline
- BigBox colorați din polietilenă tip euro containere cutii lăzi mari de transport (Bencuri plastic transport) în culorile roșu, verde, galben, gri și albastru 1200 x 1000 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu tălpi |
| culoare | galben ![]() |
| design | podeaua și pereții plini |
| capacitate | 4500 kg |
| greutate | 46 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| volum | 680 l |
| înălțime interioară | 630 mm |
| înălţimea exterioară | 790 mm |
| lăţimea exterioară | 1000 mm |
| lăţimea interioară | 920 mm |
| lungimea exterioară | 1200 mm |
| lungimea interioară | 1120 mm |
















