Carucior curatenie hotel profesional, 1260x780x550 mm, din oțel, culoarea gri, fără uși

Descriere
Căruciorul este potrivit în special pentru hoteluri, restaurante, spitale și alte facilități în care personalul se ocupă adesea de rufe, produse de curățare și curățare, articole de toaletă, gunoi
etc. Calitatea înaltă a designului căruciorului îl predetermină pentru uzul zilnic și profesional.
- construcție din oțel cu armare anti-vibratii
- vopsit cu vopsea pulbere gri
- suprafață superioară din oțel inoxidabil AISI304 cu doua coșuri din plastic ABS rezistent la impact
- elemente din plastic la toate colțurile structurii ca protecție împotriva impactului și abraziunii pereților
- mâner de manipulare din oțel inoxidabil
- roți gri antipată pentru suprafete dure, diametru Ø 160 mm, 2 roți fixe si 2 roțipivotante cu frână
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 700 x 500 |
| număr polițe | 2 buc. |
| numărul de etaje | 4 buc. |
| sarcină nominală | 200 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 40 kg |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălțime | 1260 mm |
| lățime | 780 mm |
| lungime | 550 mm |








