Cărucior cu polițe VARIOfit cu poliță înclinată, 2 etaje, 1355 x 550 mm, cap. port. 250 kg, culoare antracit RAL7016 /placă gri


Descriere
- cadru din oțel sudat din profil cornier și tubular rigidizat, cu pereți frontali înșurubați din țeavă de oțel
- un perete frontal este prevăzut cu mâner
- polițele sunt montate într-un cadru din profil cornier de oțel cu o margine de 15 mm înălțime și pot fi suspendate variabil la intervale de 120 mm
- fie orizontal, fie înclinat, înclinare de 15°
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile, anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
- construcția este vopsită complet
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel vopsit |
| culoare | antracit RAL7016 / placă gri ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1300 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1320 x 535 mm |
| numărul de etaje | 2 buc. |
| greutate | 56 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălţimea totală | 1235 mm |
| lăţimea exterioară | 550 mm |
| lungimea exterioară | 1510 mm |










