Dulap metalic cu uși batante - office steel furniture, HxLxl: 1150x1200x400 mm, 2 polițe, culoare gri RAL7035


Descriere
- dulap metalic fișet din tablă de oțel sudată, grosimea 0,7 mm
- ușă cu canaturi, cu balamale ascunse și încuietoare espagnolette cu cilindru, unghiul de deschidere al ușilor 120°
- polițe reglabile pe înălțime după dorință, în trepte de 45 mm
- construcție vopsită complet cu pulbere de calitate înaltă
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| greutate | 42 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 65 kg |
| adâncime | 400 mm |
| înălțime | 1150 mm |
| lățime | 1200 mm |






