Cărucior cu polițe VARIOfit, 2 etaje, platformă de încărcare din placă MDF, 850x500 mm, cap. port. 400 kg, culoare gri RAL7035 /placă gri


Descriere
- cărucioare marfă cu polite cu cadru sudat din oțel din profil cornier și rigidizat în colțuri cu profil tubular tip țeavă
- construcție înșurubată din oțel acoperită cu vopsea cu pulbere
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor, fără muchie
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
- înălțimea de încărcare: 255 / 880 mm
- înălțime: 590 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri RAL7035 / placă gri ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 850 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 850 x 500 mm |
| numărul de etaje | 2 buc. |
| greutate | 34 kg |
| sarcină nominală | 400 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 200 kg |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălţimea totală | 880 mm |
| lăţimea exterioară | 500 mm |
| lungimea exterioară | 1040 mm |








