Cărucior cu polițe VARIOfit cu 3 etaje, console laterale, 850x500 mm, cap. port. 250 kg, culoare antracit RAL7016 /placă gri


Descriere
- cărucioare de transport marfă cu polițe etajate tip platforme suprapuse cu cadru sudat din oțel din profil cornier și rigidizat în colțuri cu profil tubular tip țeavă, construcție înșurubată din oțel, acoperit cu vopsea cu pulbere
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor
- polițe încastrate în cadru cu muchie înălțată 15 mm
- înălțimea de încărcare: 215 mm / 525 mm / 835 mm
- înălțime: 590 mm
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | antracit RAL7016 / placă gri ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 850 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 835 x 490 mm |
| numărul de etaje | 3 buc. |
| sarcină nominală | 250 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea totală | 850 mm |
| lăţimea exterioară | 525 mm |
| lungimea exterioară | 1025 mm |








