Cărucior cu polițe VARIOfit cu 2 etaje, 2 mânere, 1000x600 mm, cap. port.: 200 kg, culoare gri RAL7035 /placă gri


Descriere
- cărucioare marfă cu cadru din prolfil L sudat, construcție înșurubată din oțel, acoperit cu vopsea cu pulbere
- suprafață de încărcare din plăci lemnoase (MDF) acoperite cu furnir
- poliță superioară
- suprafață de încărcare fără muchie
- capacitate portantă până la 80 kg
- înălțimea de încărcare: 215 mm / 755 mm
- înălțime: 520 mm
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri RAL7035 / placă gri ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 600 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1000 x 600 mm |
| numărul de etaje | 2 buc. |
| sarcină nominală | 200 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea totală | 935 mm |
| lăţimea exterioară | 600 mm |
| lungimea exterioară | 1195 mm |








