Cărucior tip platformă VARIOfit cu mâner rabatabil, 900x600 mm, cap. port. 250 kg, culoare antracit RAL7016 /placă gri


Descriere
- carucioare marfa cu platforma si roți care nu lasă urme, cu protecție pentru picioare VARIOfit®
- frână centralizată EasySTOP
- cărucioar platformă cu cadru cu mâner rabatabil din țeavă de oțel sudată, vopsea cu pulbere
- suprafața de încărcare - placă lemn MDF cu decor
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- 2 roți pivotante cu frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | antracit RAL7016 / placă gri ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 900 x 600 |
| pereţi - material | necompletat |
| suprafața de încărcare (L x l) | 900 x 600 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 23,5 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălţimea platformei | 265 mm |
| înălţimea totală | 980 mm |
| lăţimea exterioară | 600 mm |
| lungimea exterioară | 995 mm |












