Cărucior tip platformă VARIOfit cu mâner rabatabil, 720x450 mm, cap. port. 150 kg, culoare gri RAL7035 /placă gri


Descriere
- carucioare marfa cu platforma si roți care nu lasă urme, cu protecție pentru picioare VARIOfit®
- frână centralizată EasySTOP
- cărucioar platformă cu cadru cu mâner rabatabil din țeavă de oțel sudată, vopsea cu pulbere
- suprafața de încărcare - placă lemn MDF cu decor
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- 2 roți pivotante cu frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri RAL7035 / placă gri ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 700 x 500 |
| pereţi - material | necompletat |
| suprafața de încărcare (L x l) | 720 x 450 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 15 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea platformei | 225 mm |
| înălţimea totală | 940 mm |
| lăţimea exterioară | 450 mm |
| lungimea exterioară | 815 mm |












