Cutie pentru raft RackBox, 500 x 120 x 95 mm, culoare verde

Descriere
Cutii din plastic RackBox stivuibile industriale atelier productie o alegere ideala pentru o organizare depozitare manipulare si prezentare eficienta in compania dvs a diferitelor produse, organe de masini si scule necesare in activitate desfasurata sau rezultate din activitatea dvs.
- cutii plastic deschise pentru rafturi din polipropilenă si posibilitate inserare separatoare transversale
- cutie deschisă de plastic pentru rafturi din material rezistent la șocuri și agenți chimici
- cutii deschise pentru rafturi cu interval de rezistență la temperatură: de la -20°C până la +80°C
- cutie plastic deschisa pentru raft cu întrebuințari multiple organizator stocare - înălțimea standard 95 mm
Separatoarele transversale din polistiren transparent nu sunt incluse în setul de livrare a cutiilor de depozitare și trebuie comandate separat.
Cutii din plastic RackBox 500 x 120 x 95 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | verde RAL6033 ![]() |
| număr max. de separatoare transversale | 6 buc. |
| greutate | 0,31 kg |
| înălțime interioară | 88 mm |
| înălţimea exterioară | 95 mm |
| lăţimea exterioară | 120 mm |
| lăţimea interioară | 95 mm |
| lungimea exterioară | 500 mm |
| lungimea interioară | 445 mm |









