Cărucior platformă VARIOfit cu 3 pereți plini înalți, 1000 x 700 mm, cap. port. 500 kg, culoare antracit RAL7016 /placă gri


Descriere
- cărucior cu platformă de marfă durabil pentru transport manipulare marfă cu cadru șasiu sudat din profil cornier din oțel și cu colțuri din profil tubular tip țeavă, structură metalică acoperită cu vopsea cu pulbere
- cărucior cu platformă cu două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- cărucior cu platformă premium durabil cu 2 roți pivotante cu frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor
- Cărucioare cu platformă pentru marfă și pereți de protecție în față și în spate din plăci panouri lemnoase MDF și 1 perete lateral din placă MDF, demontabili
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | antracit RAL7016 / placă gri ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 700 |
| pereţi - material | panou din lemn |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1000 x 675 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 48,5 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea platformei | 295 mm |
| înălţimea totală | 1015 mm |
| lăţimea exterioară | 700 mm |
| lungimea exterioară | 1190 mm |










