Cărucior marfă cu platformă VARIOfit 1000 x 600 mm, cu mâner tip perete frontal din grilaj sârmă, cap. port. 500 kg, culoare gri antracit RAL7016


Descriere
- cărucior cu platformă de marfă durabil pentru transport manipulare marfă cu cadru șasiu sudat din profil cornier din oțel și cu colțuri din profil tubular tip țeavă, structură metalică acoperită cu vopsea cu pulbere
- cărucior cu platformă cu două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- cărucior cu platformă premium durabil cu 2 roți pivotante cu frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor
- pereți grilaj cu dimensiunea ochiului de plasă 50x50 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | antracit RAL7016 / placă gri ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 600 |
| pereţi - material | grilaj din oțel |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1030 x 600 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 34 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea platformei | 280 mm |
| înălţimea totală | 990 mm |
| lăţimea exterioară | 600 mm |
| lungimea exterioară | 1125 mm |










