Valiză geantă profesională din aluminiu profesională, capacitate 29 l

Descriere
- Valize genți din aluminiu, solide, dar totuși ușoare
- rezistente la coroziune și temperatură, rezistente la factori atmosferici
Valiză geantă din aluminiu tip ladă pentru depozitare și transport scule, unelte, etc.
Valizele din aluminiu protejează bunurile transportate de deteriorări datorate impactului, prafului și umidității. Standard cu mânere cu arcuri acoperite cu plastic. Închizătoare automate cu blocare rapidă. Livrare în versiune ușoară sau profesională.
Produsele din categoria "Accesorii" se comercializeaza doar impreuna cu produsele ale caror accesorii sunt si in niciun caz separat.
Valizele gențile tip ladă cu capac sunt adecvate pentru uz industrial; sunt fabricate din tablă de aluminiu cu grosimea de 1,0 mm și în plus sunt armate cu colțuri din plastic, care sporesc capacitatea de stivuire. Sunt potrivite pentru utilizare la temperaturi între -40 °C și +180 °C.
Dimensiuni/alti Parametri
| greutate | 3,2 kg |
| sarcină nominală | 40 kg |
| volum | 29 l |
| înălțime interioară | 245 mm |
| înălţimea exterioară | 277 mm |
| lăţimea exterioară | 335 mm |
| lăţimea interioară | 300 mm |
| lungimea exterioară | 432 mm |
| lungimea interioară | 400 mm |















