Șasiu pentru paleți 120 x 80 cm în formă de E, cap. port. 1000 kg


Descriere
Carucior pentru paleti tip șasiu cadru metalic
Carucior pentru paleti pentru o manipulare depozitare usoara a paletilor in rafturile de paleți. Ideal pentru preluarea paleților ÎN și DIN.
- constructie sudata robusta din unghiuri de otel
- vopsite cu vopsea pulbere albastra, rezistenta la deteriorari mecanice
- 5 roti fixe din nylon cu diametrul de 80 mm pe rulmenți cu bile
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel vopsit |
| culoare | albastru ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1200 x 800 |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| diametrul roții | 80 mm |
| înălțimea de încărcare | 90 mm |
| înălţimea exterioară | 150 mm |
| lăţimea exterioară | 870 mm |
| lungimea exterioară | 1200 mm |








