Box container - dulap banc masă de atelier - modul corp dulap masă banc de lucru KOMBI, HxLxl: 840x578x630mm, 1x ușă batantă, verde RAL6011


Descriere
Produsele din categoria "Accesorii" se comercializeaza doar impreuna cu produsele ale caror accesorii sunt si in niciun caz separat.
Produsele din categoria "Accesorii" se comercializeaza doar impreuna cu produsele ale caror accesorii sunt si in niciun caz separat.
- Dulap picior de banc cu 1 ușă înaltă și 2 polițe, structură din tablă de oțel sudată, acoperită cu vopsea cu pulbere
Usi cu inchidere într-un punct si mâner din plastic cu încuietoare cilindrică integrată
- uși cu mecanism de blocare cu arc, care împiedică deschiderea automată în poziție deschisă
- datorită designului tehnic, ușa se deschide opțional spre dreapta sau spre stânga
Echipament:
1 dulap cu uși 750 mm
și 2 polițe, reglabile în trepte de 25 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | verde RAL6011 ![]() |
| culoare ușă | verde RAL6011 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| numărl de compartimente | 1 buc. |
| numărul de sertare | 0 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| greutate | 36 kg |
| adâncime | 630 mm |
| adâncime sertar | 459 mm |
| înălțime | 840 mm |
| lățime | 578 mm |
| lăţime sertar | 459 mm |









