Banc de lucru pentru atelier, blat de lucru placă decor fag, 2500 x 700 mm, 2 sertare, 2 x dulapuri, verde RAL6011


Descriere
- bancuri de lucru compacte cu 4 module, construcție foarte robustă din oțel, vopsită cu pulbere în patru culori standard
- sertare cu glisoare cu rulmenți, extractibile în proporție de 100%
- capacitatea de încărcare a sertarului 80 kg
- sertare cu închidere centralizată, deci este necesară doar o cheie pentru sertarele de la un dulap
- toate sertarele au aceleași dimensiuni (lățimea x adâncimea interioară) 450x450 mm
- banc de lucru cu blat fag, grosimea 40 mm
- blatul bancului de lucru este tratat cu o soluție din lac de ulei de in și adaosuri
Echipare banc lucru 2 sertare și 4 module (2 cu uși și 2 deschise cu polițe):
2x sertar 100 mm
2x dulap cu uși 450 mm, 2x poliță (reglabile în trepte de 25 mm)
2x dulap fără uși, 2x poliță (reglabile în trepte de 25 mm)
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | verde RAL6011 ![]() |
| culoare ușă | verde RAL6011 ![]() |
| număr polițe | 4 buc. |
| numărl de compartimente | 4 buc. |
| numărul de sertare | 2 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| sarcină nominală | 1600 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 50 kg |
| adâncime | 700 mm |
| adâncime sertar | 450 mm |
| grosime blat de lucru | 40 mm |
| înălțime | 870 mm |
| lățime | 2500 mm |
| lăţime sertar | 450 mm |

























