Dulap metalic cu polițe și uși batante birou arhiva atelier demontat dezasamblat HxLxl 1950 x 950 x 400 mm gri RAL7035


Descriere
Dulap metalic fișet cu polițe și uși în varianta contructivă de dulap dezasamblat pentru arhiva, birouri, atelier.
- ușile dulapului sunt echipate cu încuietoare cu bolț în trei puncte și cilindru de blocare
- capacitatea de încărcare a poliței este de 65 kg
- polițe reglabile pe înălțime în trepte de 92 mm
- construcție vopsită complet, gri RAL 7035
- livrabil demontat, montaj simplu conform instrucțiunilor anexate
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 4 buc. |
| greutate | 65 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 65 kg |
| adâncime | 400 mm |
| înălțime | 1950 mm |
| lățime | 1200 mm |






