Dulap metalic cu polițe și uși batante birou arhiva atelier demontat dezasamblat Jumbo HxLxl 1950x1200x800 mm gri RAL7035


Descriere
Dulap metalic fișet cu polițe și uși în varianta contructivă de dulap dezasamblat pentru arhiva, birouri, atelier.
- ușile dulapului sunt echipate cu încuietoare cu bolț în trei puncte și cilindru de blocare
- capacitatea de încărcare a poliței este de 65 kg
- polițe reglabile pe înălțime în trepte de 92 mm
- construcție vopsită complet, gri RAL 7035
- livrabil demontat, montaj simplu conform instrucțiunilor anexate
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 4 buc. |
| greutate | 120 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 65 kg |
| adâncime | 800 mm |
| înălțime | 1950 mm |
| lățime | 1200 mm |






