Coș de gunoi din material plastic pentru spațiu exterior, volum 50 L, negru

Descriere
- sunt executate din polietilenă de joasă presiune, rezistentă la raze UV
- sunt stabile la colorare, solide și flexibile, cu o suprafață netedă pentru curățare și întreținere ușoară
- pe peretele posterior există un suport universal pentru fixare pe stâlpi sau pe perete
- deblocarea se face cu ajutorul unei chei triunghiulare (inclusă în setul de livrare), iar blocarea prin fixare în poziție
- datorită formei recipientelor, conținutul este protejat de ploaie, vânt și golire accidentală
- placă din oțel pentru stingerea țigaretelor
- cu protecție împotriva exploziilor
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | negru ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| greutate | 5,5 kg |
| volum | 50 l |
| adâncime | 405 mm |
| înălțime | 922 mm |
| lățime | 465 mm |




















