Dulap colectare rufarie cu un compartiment HxLxl 1800x400x500 mm corp gri RAL7035 usi albastru RAL5012


Descriere
- vestiar metalic de distribuție și colectare haine curate și murdare, sudat, din tablă de oțel de înaltă calitate (0,6 - 0,8 mm)
- tratament de suprafață cu acoperire cu pulbere de înaltă calitate, cu aderență foarte bună și protecție împotriva coroziunii, inofensivă pentru sănătate
- blocare într-un punct cu blocare cilindru și 2 chei incluse
- ușă centrală cu fereastră de inserție / colectare (H x L) 175x344 mm
- dimensiunile interioare (H x W x D): 1759x399x478 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | fără piedestal |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| material | oțel |
| greutate | 26,5 kg |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lățime | 400 mm |
| lăţime compartiment | 400 mm |














