Dulap colectare rufarie cu 11 compartimente H x L x l: 1800 x 400 x 500 mm, corpul gri RAL7035 si usi gri RAL7035


Descriere
- vestiar metalic de distribuție și colectare haine curate și murdare, sudat, din tablă de oțel de înaltă calitate (0,6 - 0,8 mm)
- tratament de suprafață cu acoperire cu pulbere de înaltă calitate, cu aderență foarte bună și protecție împotriva coroziunii, inofensivă pentru sănătate
- 11 comparimente mici suprapuse blocabile / încuiabile pe coloană (blocare într-un punct cu blocare cilindru și 2 chei incluse)
- ușă centrală pentru deschiderea tuturor compartimentelor în același timp (pe coloană)
- dimensiunile interioare ale cutiilor (H x W x D): 151x398x478 mm
- dimensiuni exterioare (H x L): 137,6x245 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | fără piedestal |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 11 buc. |
| număr de compartimente | 1 buc. |
| greutate | 39 kg |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lățime | 400 mm |
| lăţime compartiment | 400 mm |














