Vană de colectare captare din PE, cu grătar galvanizat, 1230x830x360 mm, 220 l


Descriere
- Vane de captare retentie din plastic pentru butoaie CEMO cu fund profilat pentru manipularea cu stivuitorul
- un palet EUR cu butoaie poate fi plasat direct pe vana de captare fără grătar
- certificare generală de la DIBt DIBt Z-40.22-579 (Institutul german pentru tehnologia construcțiilor)
Vane de captare colectare și retenție pentru stocarea substanțelor periculoase, cum ar fi substanțele chimice, lubrifianții, acizi slabi, pesticide, leșii ușoare etc.
Vanele de captare colectare și retenție sunt fabricate din polietilenă, complet etanșe, corpul lor fiind prevăzut cu nervuri pentru întărire și rigidizare.
Materialul din care este confecționată vana de captare colectare și retenție nu corodează și este rezistent la intemperii, iar datorită greutății reduse este ușor de manipulat și depozitat.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| design | cu grătar din oțel |
| material | polietilenă |
| greutate | 25,4 kg |
| sarcină nominală | 600 kg |
| Volum colectare | 220 l |
| înălţimea totală | 360 mm |
| lăţimea totală | 830 mm |
| lungimea totală | 1230 mm |










