Banc de lucru atelier profesional Lxl 2000x750 mm Kovos, 2 dulapioare sub blat, 2 dulapioare metalice organizator suprapuse pe blat, blat de lucru decor fag


Descriere
Banc de lucru profesional atelier Kovos, construcție sudată solidă cu profile 40 × 40 mm.
Datorită capacității portante ridicate a blatului (1000 kg), bancul de lucru poate fi utilizat chiar și în cele mai dificile condiții.
Masă de lucru sudată pentru banc lucru atelier Kovos
- construcție sudată solidă cu profile 40×40 mm
- blatul din lemn de fag, grosimea 40 mm, rezistent la apă, margini teșite
Dulapuri cu sertare, adâncime 700 mm
- din tablă de oțel sudată cu grosimea de 1 mm
- sertarele glisoare cu rulmenți 80%; capacitatea portantă 80 kg
- închidere centrală cu încuietori cilindrice
- siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat
- interiorul sertarelor este pregătit pentru utilizarea seturilor de separatoare din tablă
- corpul și cadrul în gri deschis RAL7035, partea frontală a elementelor inferioare și ușile în albastru RAL5012
- în interiorul ușii este prevăzută o perforare Q-SYSTEM
- ușă ramforsată din oțel cu închidere într-un punct, deschiderea ușii 110°
Dulapuri de suprastructură pentru bancurile de lucru atelier Kovos, adâncime 200 mm
- interiorul ușilor și peretele din spate au perforații pentru suporturi de instrumente Q-SYSTEM
- în dulapul cu blocare se află o poliță reglabilă în trepte de 25 mm
- sarcina nominală a poliței 20 kg
Produsele din categoria "Accesorii" se comercializeaza doar impreuna cu produsele ale caror accesorii sunt si in niciun caz separat.
Echipament:
A) Box container
1 x dulap
2 x poliță
B) Box container
- dulapurile dotate atât cu uși, cât și cu sertare necesită doar o singură cheie
1 x sertar 90 mm
1 x dulap, 1 x poliță
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| număr polițe | 5 buc. |
| numărl de compartimente | 4 buc. |
| numărul de sertare | 1 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 60 kg |
| adâncime | 750 mm |
| grosime blat de lucru | 40 mm |
| înălțime | 1950 mm |
| lățime | 2000 mm |













