Banc de lucru atelier profesional Lxl 2000x750 mm Kovos, 2 dulapioare cu cate 4 respectiv 5 sertare sub blat, 1 panou perforat pentru scule suprapus pe blat, blat de lucru decor fag


Descriere
Banc de lucru profesional atelier Kovos, construcție sudată solidă cu profile 40 × 40 mm.
Datorită capacității portante ridicate a blatului (1000 kg), bancul de lucru poate fi utilizat chiar și în cele mai dificile condiții.
Masă de lucru sudată pentru banc lucru atelier Kovos
- construcție sudată solidă cu profile 40×40 mm
- blatul din lemn de fag, grosimea 40 mm, rezistent la apă, margini teșite
Dulapuri cu sertare, adâncime 700 mm
- din tablă de oțel sudată cu grosimea de 1 mm
- sertarele glisoare cu rulmenți 80%; capacitatea portantă 80 kg
- închidere centrală cu încuietori cilindrice
- siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat
- interiorul sertarelor este pregătit pentru utilizarea seturilor de separatoare din tablă
- corpul și cadrul în gri deschis RAL7035, partea frontală a elementelor inferioare și ușile în albastru RAL5012
- în interiorul ușii este prevăzută o perforare Q-SYSTEM
- ușă ramforsată din oțel cu închidere într-un punct, deschiderea ușii 110°
Panouri perforate, suprastructură atașabilă pentru scule pentru bancurile de lucru atelier Kovos, înălțime 760 mm
- cu perforare pentru suporturi de instrumente Q-SYSTEM
- din tablă de oțel zincată, cu orificii pătrate pentru montare pe blatul mesei
- 3 stâlpi (profil din oțel 30x30 mm), suprafața vopsită
Produsele din categoria "Accesorii" se comercializeaza doar impreuna cu produsele ale caror accesorii sunt si in niciun caz separat.
Echipament:
A) Box container
1 x sertar 90 mm
2 x sertar 120 mm
1 x sertar 210 mm
B) Box container
2 x sertar 60 mm
1 x sertar 90 mm
1 x sertar 120 mm
1 x sertar 210 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| numărul de sertare | 9 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| adâncime | 750 mm |
| grosime blat de lucru | 40 mm |
| înălțime | 1610 mm |
| lățime | 2000 mm |

















