Banc de lucru atelier profesional Lxl 2000x750 mm Kovos, 2 dulapioare cu cate 4 respectiv 5 sertare sub blat, 1 dulapior lat cu polita si fara usa sub blat, blat de lucru decor fag


Descriere
Banc de lucru profesional atelier Kovos, construcție sudată solidă cu profile 40 × 40 mm.
Datorită capacității portante ridicate a blatului (1000 kg), bancul de lucru poate fi utilizat chiar și în cele mai dificile condiții.
Masă de lucru sudată pentru banc lucru atelier Kovos
- construcție sudată solidă cu profile 40×40 mm
- blatul din lemn de fag, grosimea 40 mm, rezistent la apă, margini teșite
Dulapuri cu sertare, adâncime 700 mm
- din tablă de oțel sudată cu grosimea de 1 mm
- sertarele glisoare cu rulmenți 80%; capacitatea portantă 80 kg
- închidere centrală cu încuietori cilindrice
- siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat
- interiorul sertarelor este pregătit pentru utilizarea seturilor de separatoare din tablă
- corpul și cadrul în gri deschis RAL7035, partea frontală a elementelor inferioare și ușile în albastru RAL5012
- în interiorul ușii este prevăzută o perforare Q-SYSTEM
- ușă ramforsată din oțel cu închidere într-un punct, deschiderea ușii 110°
Echipament:
A) Box container, adâncime 700 mm
1 x sertar 90 mm
2 x sertar 120 mm
1 x sertar 210 mm
B) Dulap central fără ușă, adâncime 349 mm, lățime 818 mm
1 x poliță, sarcina nominală a poliței 20 kg
- dulap central cu o adâncime de doar 349 mm (aprox. ½ din adâncimea bancului)
C) Box container, adâncime 700 mm
2 x sertar 60 mm
1 x sertar 90 mm
1 x sertar 120 mm
1 x sertar 210 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| număr polițe | 1 buc. |
| numărul de sertare | 9 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| adâncime | 750 mm |
| grosime blat de lucru | 40 mm |
| înălțime | 850 mm |
| lățime | 2000 mm |











