Banc de lucru atelier mobil LxlxH 1700x700x928 mm Kovona, traversă inferioara, albastru RAL5012


Descriere
Bancurile de lucru atelier KOVONA - Blaturi
- blat pentru masă bancului de lucru din lemn de fag - blat masiv de lucru pentru banc de lucru, blat de calitate ridicată, din elemente de fag îmbinate în pană
- blatul pentru masă bancului de lucru este apoi șlefuit și tratat cu o soluție din lac de ulei de in și produse specifice
- margini teșite
Bancuri de lucru atelier cu posibilitate de montare simplă și rapidă a mesei bancului de lucru. Piesele individuale se vor monta prin înșurubare. Blaturi bancului de lucru - fără orificii de montaj.
Baza bancului de lucru o reprezintă masa de lucru care se configurează din cadrul propriu-zis (picioarele) și blaturi adecvate iar apoi poate fi dotată, după necesități, și cu dulapuri metalice inferioare specifice modeluilui și dimensiunilor bancului de lucru dorit. Baza este formată din cadrul propriu-zis, care este combinat cu dulapuri inferioare și blaturi adecvate.
Bancuri de lucru atelier KOVONA mobile dotate cu 4 roți pivotante cu frână, diametru 80 mm pentru cadrul bancului de lucru, filet: M10, lungime 25 mm, încărcare 50 kg / 1 roată.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare cadru / construcție | albastru RAL5012 ![]() |
| design | roată pivotantă cu frână dublă |
| roată - suprafață de contact | cauciuc gri |
| sarcină nominală | 200 kg |
| adâncime | 700 mm |
| diametrul roții | 80 mm |
| grosime blat de lucru | 27 mm |
| înălțime | 928 mm |
| lățime | 1700 mm |




