Cărucior de transport VARIABLE 800 x 600 mm, amplificat, 6x roți pivotante din plastici, culoare albastru

Descriere
Carucior pentru paleti tip șasiu cadru metalic
- cărucioare paleți tip șasiu paleți lăzi containere din profile din oțel cu placare din plastic gri și colțuri din plastic din ABS durabil
- cărucior paleți tip șasiu cu marginea laterală a colțurilor din plastic cu înălțimea de 25 mm împiedică alunecarea lăzilor
- rezistență la temperatură: -20°C până la +80°C
- cărucioare paleți tip șasiu cu armătură portantă transversală
- 4 roți de diametru Ø100 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel + plastic |
| culoare | albastru ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 800 x 600 |
| roată - suprafață de contact | plastic alb |
| roți | 4 roți pivotante |
| suprafața de încărcare (L x l) | 805 x 605 mm |
| greutate | 7,9 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălțimea de încărcare | 155 mm |
| înălţimea exterioară | 175 mm |
| lăţimea exterioară | 615 mm |
| lungimea exterioară | 815 mm |
fără TVA







