Cărucior tip platformă SECO, mâner pliabil, platformă de încărcare lung.x adânc.: 900x600 mm, capacitea portantă 250 kg

Descriere
- carucioare marfa cu platforma si mâner de manvrare rabatabil din țeavă din oțel
- protecție pe toată circumferința împotriva impactului
- 2 roți pivotante și 2 roți fixe cu bandaj negru din PU, 1 roată pivotantă cu frână
- platformă din tablă de oțel acoperită prin lipire cu un material antialunecare durabil în culoare albastră
- culoarea cadrului platformei: gri deschis
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 900 x 600 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 790 x 600 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 14 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălțime | 850 mm |
| înălţimea platformei | 170 mm |
| lățime | 600 mm |
| lungime | 900 mm |













