Cărucior tip platformă SECO, mâner pliabil, platformă de încărcare lung.x adânc.: 720x470 mm, capacitea portantă 150 kg

Descriere
- carucioare marfa cu platforma si mâner de manvrare rabatabil din țeavă din oțel
- protecție pe toată circumferința împotriva impactului
- 2 roți pivotante și 2 roți fixe cu bandaj negru din PU, 1 roată pivotantă cu frână
- platformă din tablă de oțel acoperită prin lipire cu un material antialunecare durabil în culoare albastră
- culoarea cadrului platformei: gri deschis
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 700 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 620 x 470 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 8 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălțime | 820 mm |
| înălţimea platformei | 120 mm |
| lățime | 470 mm |
| lungime | 720 mm |













