Cărucior scule atelier service EUROVISION, L x l x H: 800 x 440 x 923 mm, 7 sertare și 4 set de scule UNIOR, 127 buc.


Descriere
Cărucior dulap service scule cu sertare - dulap mobil cu sertare
- pentru depozitarea mobilă și vizibilă a sculelor
- cărucior metalic scule cu sertare construcție solidă, sudată din tablă de oțel Premium plus cu grosimea de 1,0 mm; cu mâner
- sertarele sunt adaptate pentru inserții de spumă UNIOR pentru depozitarea sculelor
- capacitatea de încărcare a dulapului de scule (fără roți): până la 1600 kg
- vopsită cu pulbere cu vopsele ecologice fara cadmiu si plumb „QualiCoat“
- suprafața superioară este prevăzută cu un strat textil de protecție
- sertarele cu glisoare telescopice pe rulmenți se extrag complet
- sertarele au în interior o inserție de protecție
- închidere centrală cu încuietoare cilindrică
- fixarea accesoriilor
- mecanismul de închidere al sertarelor asigură seratrele împotriva deschiderii nedorite.
- cărucior scule cu sertare prevăzut cu roți cu diamentrul Ø 125 mm, două roți fixe și două roți pivotante, din care una cu frână
- roți anvelopate cu bandaj gri pentru suprafața de contact
Sertare (L x l x H):
5 sertare 563 x 365 x 70 mm
2 sertare 563 x 383 x 150 mm
Set scule de mână UNIOR, include 127 scule (piese) :
120487 Set de chei tubulare si surublenite, 36 buc.
120490 Set de capete chei tubulare, 67 buc.
120497 Set de clesti si ciocan masa plastica, 11 buc.
120484 Set de scule, 13 buc.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | albastru RAL5012 ![]() |
| culoare ușă | gri ![]() |
| roată - suprafață de contact | cauciuc gri |
| numărul de sertare | 7 buc. |
| capacitate portantă sertar | 40 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| adâncime | 440 mm |
| diametrul roții | 120 mm |
| înălțime | 923 mm |
| lățime | 800 mm |















