Raft metalic inserare cu cleme HxLxl: 2000 x 1000 x 600 mm 6 polițe din tablă de oțel a câte 175 kg culoare gri RAL7035


Descriere
Alegeti dintre numeroasele modele de rafturi metalice de depozitare sau arhiva cu polite metalice sau lemn mdf prezentate de catre Emporo in magazinul sau online.
Rafturi metalice cu posibilitate de rigidizare prin intermediul clemelor de prindere sau șuruburilor și pentru o multidudine de domenii de utilizare de la magazii sau magazine până la zone de producție, logistice sau depozitare prezentate în magazinul nostru online
Instalare simplă și rapidă fără conexiuni filetate, datorită sistemului cu inserție fără șuruburi, cu fixare în cleme.
Rafturi din tablă de oțel, vopsite, de culoare gri RAL7035.
Dimensiuni/alti Parametri
| design raft | raft de bază |
| vopsea stâlp | vopsea gri RAL7035 ![]() |
| vopsea suprafață | vopsea gri RAL7035 |
| număr polițe | 6 buc. |
| sarcina nominală a câmpului raftului | 1000 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 175 kg |
| adâncimea poliței | 600 mm |
| înălţimea totală | 2000 mm |
| lăţimea poliței | 1000 mm |
Documente
fără TVA







