Raft cu inserare din inox, 4 polițe netede 1000 x 400 mm, înălţimea 1800 mm, raft adițional alăturat

Descriere
- Sisteme de rafturi inoxidabile robuste și versatile
- Stabilitate foarte bună
- Igienice, recomandabile și pentru unele zone alimentare, farmaceutice sau spitalicești
- Rezistente la căldură, frig, umezeală
- Asamblare ușoară cu sistem de conectare fără șuruburi
- Polițe inoxidabile pentru rafturi, grosimea marginii profilului 40 mm, ajustabile pe înălțime cu pas de 100 mm
- Picioarele raftului din oțel inoxidabil, profile de 30 x 30 mm, reglabile
Asamblare rapidă
Sistemul brevetat de fixare cu autoblocare permite asamblarea ușoară și rapidă, fiind nevoie, în principiu, de un singur operator; fără a utiliza șuruburi și scule.
Dimensiuni exterioare
Lăţime = lățimea raftului + 30 mm per profil vertical
Adâncime = adâncimea raftului + 30 mm per profil vertical
Soluții individuale
Nu ați găsit dimensiunea raftului care vi s-ar potrivi? Nu contează, contactați departamentul nostru de vânzări. Vom căuta printre dimensiunile noastre dimensiunea dorită de dvs. și vă vom întocmi o ofertă dacă dimensiunea indicată de dvs. se regăsește în oferta noastră. Dimensiunea maximă a poliței este de 600x2000 mm, înălțimea maximă a raftului este de 3 m.
Dimensiuni/alti Parametri
| design raft | raft adițional alăturat |
| suprafață superioară | oțel inoxidabil |
| vopsea suprafață | oțel inoxidabil |
| număr polițe | 4 buc. |
| sarcina nominală a câmpului raftului | 800 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 200 kg |
| adâncimea poliței | 400 mm |
| înălţimea totală | 1800 mm |
| lăţimea poliței | 1000 mm |
fără TVA


















