Schelă din aluminiu modulară cu roti, platformă de lucru 1,8 x 0,6 m, înălțime platformă 4,55 m

Descriere
- schelă (turn) mobilă cu podest (platformă) TOWER conform EN 1004, clasa de schele 3
- platformă de lucru reglabilă, 1,8 x 0,6 m
- capacitate de încărcare de până la 200 kg/m2
- construcție demontabilă, posibilitate de operare facilă a cadrului pliabil prevăzut cu sistem de blocare rosbust tip buton: blocare și eliberare cu o singură acționare
- sistem suplimentar pe laterale pentru configurarea platformei: ușor de montat
- ghidaj cu alunecare lină din plastic dur: previne înclinarea atunci cand cadrele clip-on sunt conectate
- diametrul stâlpilor si al treptelor este de 45 mm
- livrarea include roți pivotante din plastic cu diametrul 125 mm și frână
Adaptorul poate fi înșurubat pe o roată pivotantă pentru a asigura reglarea înălțimii (interval de reglare 6,5 cm).
Schelă (turn) mobilă cu podest (platformă) TOWER 1T
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | aluminiu |
| greutate | 111,2 kg |
| sarcină nominală | 200 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea platformei | 4550 mm |
| înălţimea totală | 5650 mm |
| lăţimea platformei | 600 mm |
| lungimea platformei | 1800 mm |
fără TVA





















