Dulap atelier pentru scule, HxLxl: 1950x950x500 mm, cu placă perforată, 4 polițe, gri RAL7035


Descriere
Dulap metalic cu sertare, polițe și uși perforate (panouri pegboard) pentru oragnizarea sculelor (shadow boarding).
- dulapuri metalice cu usi perforate si polite pentru suporturi agatatori scule atelier - corpul dulapului este din tablă de oțel sudată, construcție vopsită complet cu pulbere de calitate înaltă
- cu soclu înalt de 70 mm
- ușile dulapului pentru scule sunt echipate cu încuietoare cu bolț în trei puncte și cilindru de blocare
- capacitatea de încărcare a poliței 80 kg
- polițe reglabile pe înălțime în trepte de 25 mm
- sertarele cu șină cu bile se extrag în proporție de 100%,
- dulap de atelier pentru scule cu interiorul ușii cu suporturi perforate de instrumente Q-SYSTEM
Dulapuri metalice cu usi perforate si polite pentru suporturi agatatori scule atelier
Dulapuri metalice cu usi perforate pentru suporturile de scule cu polite si/sau sertare
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 4 buc. |
| greutate | 110 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1950 mm |
| lățime | 950 mm |








