Dulap atelier pentru scule, HxLxl: 1170x950x500 mm, cu placă perforată, 2 polițe, 4 sertare, gri RAL7035/antracit RAL7016


Descriere
Dulap metalic cu sertare, polițe și uși perforate (panouri pegboard) pentru oragnizarea sculelor (shadow boarding).
- dulapuri metalice cu usi perforate si polite pentru suporturi agatatori scule atelier - corpul dulapului este din tablă de oțel sudată, construcție vopsită complet cu pulbere de calitate înaltă
- cu soclu înalt de 70 mm
- ușile dulapului pentru scule sunt echipate cu încuietoare cu bolț în trei puncte și cilindru de blocare
- capacitatea de încărcare a poliței 80 kg
- polițe reglabile pe înălțime în trepte de 25 mm
- sertarele cu șină cu bile se extrag în proporție de 100%,
- dulap de atelier pentru scule cu interiorul ușii cu suporturi perforate de instrumente Q-SYSTEM
Dulapuri metalice cu usi perforate si polite pentru suporti agatatori scule atelier cu partea superioară cu margine de protecție din oțel pe trei părți, și strat de cauciuc.
înălțimi sertare: 4 x 85 mmDimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | antracit RAL7016 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| numărul de sertare | 4 buc. |
| greutate | 83 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1170 mm |
| lățime | 950 mm |
















