Tavă colectare pliabilă în caz de avarie, capacitate colectare 15 l, 600x400x120 mm, set 5 buc.


Descriere
Recipient pliabil universal tip tavă de colectare pentru stocarea pe termen scurt a materialelor contaminate și retenția scurgerilor de substanțe poluante.
- fabricată din polipropilenă specială în trei straturi
- rezistentă la apă
- rezistentă la substanțele chimice nepericuloase (Documente)
- temperatura recomandată de utilizare -20°C și 130°C
- economie de spațiu la depozitarea și transport
- asamblare rapidă fără a fi necesare alte scule sau accesorii (pregătire imediată)
- marginile îndoite servesc ca și mânere pe durata manipulării
- de unică folosință ( versatilitate și preț redus / deșeurile colectate sunt eliminate împreună cu recipientul)
Set de 5 bucăți.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | alb ![]() |
| design | fără gratar |
| material | polipropilenă în 3-straturi |
| greutate | 0,5 kg |
| Volum colectare | 15 l |
| înălţimea totală | 120 mm |
| lăţimea totală | 400 mm |
| lungimea totală | 600 mm |
Documente
fără TVA

















