Scrumieră de perete, pentru interior și exterior, volum 3 l

Descriere
- placă pentru stingerea țigaretelor
- se pot închide cu cheia (cu broască cilindrică)
- pentru interior și exterior
- volum 3 l
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | oțel vopsit |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | da |
| utilizare | pentru exterior |
| volum | 3 l |
| adâncime | 85 mm |
| înălțime | 350 mm |
| lățime | 250 mm |



