Scaun ISO birou vizitator conferinta stivuibil capitonat culoare gri deschis, structură din oțel neagră


Descriere
Scaune de birou vizitatori sau cantina, stivuibile, pentru recepții, sali deședințe și conferință, sali de mese, cantina, etc
- scaune ISO birou vizitatori conferinta cantina stivuibile până la 10 buc.
- șezutul și spătarul din tapițate (cu material textil)
Tapițerie din material textil Basic Fabric: 100% poliester, 270 g/m2, certificat Martindale de rezistență la frecare pentru 90 000 de cicluri
- cu picioare (cadru) din oțel vopsite în negru
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru materialul | oțel vopsit |
| cotiere | nu |
| culoare | gri deschis ![]() |
| material husă | țesătură |
| stivuire | 10 buc. |
| adâncime exterioară | 560 mm |
| înălţimea exterioară | 820 mm |
| lăţimea exterioară | 545 mm |

















