Banc de lucru atelier LxlxH 1200x700x827 mm Kovona, albastru RAL5012, 1 box container


Descriere
Bancurile de lucru atelier KOVONA - Blaturi
- blat pentru masă bancului de lucru din lemn de fag - blat masiv de lucru pentru banc de lucru, blat de calitate ridicată, din elemente de fag îmbinate în pană
- blatul pentru masă bancului de lucru este apoi șlefuit și tratat cu o soluție din lac de ulei de in și produse specifice
- margini teșite
Dulapuri metalice cu ușă sau sertare pentru bancul de lucru Kovona
- dulapuri metalice atașabile bancului de lucru pot fi cu ușă sau sertare având structură din tablă de oțel, acoperită complet cu vopsea cu pulbere
- blocarea centrală de siguranță asigură deschiderea pe rând a sertarelor, adică sertarul următor va putea fi deschis doar după închiderea celui de dinainte - sertare prevăzute cu glisoare cu rulmenți și sunt extractibile în proporție de 90%; capacitatea portantă 40 kg
- mânere pe întreaga lăţime a sertarului
- uși cu închidere într-un punct
Montare simplă și rapidă a mesei bancului de lucru. Piesele individuale se vor monta prin înșurubare. Blaturi bancului de lucru - fără orificii de montaj.
Bancuri de lucru atelier KOVONA cu lăţimea 1200 mm
înălțimi box container: 700 mmDimensiuni/alti Parametri
| culoare cadru / construcție | albastru RAL5012 ![]() |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| numărl de compartimente | 1 buc. |
| numărul de sertare | 0 buc. |
| sarcină nominală | 500 kg |
| adâncime | 700 mm |
| grosime blat de lucru | 27 mm |
| înălțime | 827 mm |
| lățime | 1200 mm |
fără TVA









