Banc de lucru atelier LxlxH 1700x700x827 mm Kovona, albastru RAL5012, 2 sertare


Descriere
Bancurile de lucru atelier KOVONA - Blaturi
- placă din lemn de fag - blat masiv de lucru pentru banc de atelier, blat de calitate ridicată, din trasetrse de fag îmbinate în pană
- placa este apoi șlefuită și tratată cu o soluție din lac de ulei de in și ingrediente
- marginile sunt teșite
Dulapuri metalice cu ușă sau sertare pentru bancul de lucru Kovona
- dulapuri metalice atașabile bancului de lucru pot fi cu ușă sau sertare având structură din tablă de oțel, acoperită complet cu vopsea cu pulbere
- blocarea centrală de siguranță asigură deschiderea pe rând a sertarelor, adică sertarul următor va putea fi deschis doar după închiderea celui de dinainte
- sertare prevăzute cu glisoare cu rulmenți și sunt extractibile în proporție de 90%; capacitatea portantă 40 kg
- mânere pe întreaga lăţime a sertarului
- uși cu închidere într-un punct
Montare simplă și rapidă a mesei. Piesele individuale sunt înșurubate împreună. Blaturi- fără orificii de monta.
Bancuri de lucru atelier KOVONA modele standard cu picioare fara reglare pe inaltime
înălțimi sertare: 1 x 85 mm / 1 x 170 mmDimensiuni/alti Parametri
| numărl de compartimente | 0 buc. |
| numărul de sertare | 2 buc. |
| capacitate portantă sertar | 40 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| adâncime | 700 mm |
| grosime blat de lucru | 27 mm |
| înălțime | 827 mm |
| lățime | 1700 mm |
fără TVA








