Scaun stivuibil ISO, cadru tip picoare din țeavă de oțel cromată, scoică din plastic, culoare roșu


Descriere
Scaune de birou vizitatori sau cantina, stivuibile, pentru recepții, sali deședințe și conferință, sali de mese, cantina, etc
- scaune ISO birou vizitatori conferinta cantina stivuibile până la 12 buc.
- șezutul și spătarul din plastic
- cu picioare (cadru) din oțel cromat
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru materialul | oțel, cromat |
| cotiere | nu |
| culoare | roșu ![]() |
| material husă | plastic |
| stivuire | 12 buc. |
| adâncime exterioară | 560 mm |
| înălţimea exterioară | 805 mm |
| lăţimea exterioară | 545 mm |














