Cutie ESD antistatica din plastic SK cu partea frontală semideschisă, negru, lxLxH: 160 x 102 x 75 mm

Descriere
Cutii ESD antistaticedin plastic tip SK, semideschise in partea frontala
- material conductiv
- execuţie extrem de stabilă
- posibilitate de stivuire
- în față există un locaș pentru o prindere sigură
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| deschidere evacuare | 68 x 41 mm |
| greutate | 130 g |
| înălțime interioară | 64 mm |
| înălţimea exterioară | 75 mm |
| lăţimea exterioară | 102 mm |
| lăţimea interioară | 80 mm |
| lungimea exterioară | 160 mm |
| lungimea interioară | 134 mm |




