StrongBox - cutie cu capac de depozitare din plastic transparent, volum 35 l

Descriere
- cutie depozitare din plastic (PP) transparent cu capac
- adecvată pentru alimente
- colțurile rotunjite ușurează curățarea
- rezistentă la temperaturi între -30°C și +100°C
- datorită pereților conici, recipientele reutilizabile pot fi stivuite unul în celălalt
- mânerele verzi de pe pereţi laterali, țin capacul închis
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | plastic |
| culoare | transparent ![]() |
| greutate | 1,3 kg |
| volum | 35 l |
| înălțime | 205 mm |
| lățime | 390 mm |
| lăţimea interioară | 315 mm |
| lungime | 586 mm |
| lungimea interioară | 485 mm |








