Dulap metalic cu 16 compartimente pentru încărcarea telefoanelor, cu închidere cu monedă, HxLxl: 1155x830x57 mm, gri RAL7035/ antracit RAL7016


Descriere
Dulapul permite încărcarea până la 16 telefoane mobile în același timp.
Este ideal pentru spațiile comune precum săli de mese, săli de conferință, vestiare sau spații de birouri deschise și spații industriale.
- 16 compartimente pentru telefoane mobile cu dimensiunile 180x100x22 mm
- fiecare compartimente este prevăzut cu 3 conectori (micro USB, USB-C, a Apple lighting)
- cablu de alimentare al dulapului de 2 m
- protecție IP20
- construcție sudată solidă din tablă de oțel, dulapurile se montează pe perete (Se livrează fără accesoriile de montaj)
- vopsite cu vopsea pulbere de calitate, corpul dulapului este de culoare gri deschis RAL7035 iar ușile sunt gri închis RAL7016
- sistem de închidere separat pentru fiecare compartiment în parte
Atunci când ușa este deschisă, se introduce o monedă (standard: 1 €); după ce ușa este închisă și cheia este rotită, încuietoarea este blocată și cheia poate fi scoasă. Când încuietoarea este deschisă din nou cu cheia, moneda cade de returnare a monedelor.
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | închidere cu monedă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | antracit RAL7016 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 16 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 8 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| greutate | 35 kg |
| adâncime | 57 mm |
| înălțime | 1155 mm |
| lăţimea totală | 830 mm |









