Raft igienic MESH cu vană de retenție 60l, HxLxl: 2000x920x460 mm, 4 polițe á 200 kg

Descriere
Sistemul de rafturi pentru depozitarea lichidelor periculoase pentru apă și mediu.
Rafturi standard cu 4 polițe
- construcția este realizată numai din oțel cromat de înaltă calitate și îndeplinește standardele cele mai exigente pentru depozitarea alimentelor
- sistemul de rafturi a fost certificat la nivel mondial ca un produs sigur pentru industria alimentară
- coloane din oțel cu diam. ø 25 mm, fiecare coloană este închisă în partea de sus cu un capac cromat, iar în partea inferioară are o tijă și un șurub de compensare pentru a compensa denivelările din pardoseală până la 20 mm
- poliță tip grătar, care se pot regla la intervale de 25 mm
Cuvă vană de captare retenție tip tavă de colectare
- cuvă vană de captare retenție construcție solidă din tablă de oțel galvanizată, sudată etanș, cu grosimea de 3 mm
- vane retenție tiv cuvă captare cu omologare ÜHP conform StawaR, omologare CE
Dimensiuni/alti Parametri
| număr polițe | 4 buc. |
| sarcina nominală a câmpului raftului | 200 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 200 kg |
| Volum colectare | 60 l |
| adâncime | 460 mm |
| adâncimea totală | 600 mm |
| înălţimea totală | 2000 mm |
| lățime | 920 mm |
| lungimea totală | 1200 mm |











