Cutie ESD antistatica din plastic SK cu partea frontală semideschisă, negru, lxLxH: 230 x 150 x 125 mm

Descriere
Cutii ESD antistaticedin plastic tip SK, semideschise in partea frontala
- material conductiv
- execuţie extrem de stabilă
- posibilitate de stivuire
- în față există un locaș pentru o prindere sigură
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| deschidere evacuare | 102 x 76 mm |
| greutate | 314 g |
| înălțime interioară | 114 mm |
| înălţimea exterioară | 125 mm |
| lăţimea exterioară | 150 mm |
| lăţimea interioară | 130 mm |
| lungimea exterioară | 230 mm |
| lungimea interioară | 192 mm |




