Cutie ESD antistatica din plastic SK cu partea frontală semideschisă, negru, lxLxH: 350 x 210 x 150 mm

Descriere
Cutii ESD antistaticedin plastic tip SK, semideschise in partea frontala
- material conductiv
- execuţie extrem de stabilă
- posibilitate de stivuire
- în față există un locaș pentru o prindere sigură
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| deschidere evacuare | 152 x 92 mm |
| greutate | 617 g |
| înălțime interioară | 139 mm |
| înălţimea exterioară | 150 mm |
| lăţimea exterioară | 210 mm |
| lăţimea interioară | 190 mm |
| lungimea exterioară | 350 mm |
| lungimea interioară | 314 mm |




