Podea de captare din oțel tip vană de captare, certificată, zincat, capacitate colectare 178 l, LxlxH: 2000x1000x123 mm


Descriere
Sistem modular de configurare podele de captare retentie Bauer tip vana de captare retentie in magazinul online Emporo
Vane de captare retentie Bauer metalice cu declarație de conformitate ÜHP conform StawaR.
- construcție din tablă de oțel zincată
- sarcină maximă 5000 kg/m²
- u grătare detașabile
- accesibilă pentru traversarea cu cărucior elevator sau stivuitor (sarcină maximă pe roată 500 kg)
Design modular, asamblare ușoară conform instrucțiunilor incluse.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | zincat ![]() |
| design | cu grătar din oțel |
| material | oțel |
| greutate | 155 kg |
| Volum colectare | 178 l |
| înălţimea totală | 123 mm |
| lăţimea totală | 1000 mm |
| lungimea totală | 2000 mm |








